Menajerimi Ara Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Menajerimi Ara Star TV de her salı saat 20:00 da yayınlanan Ali Bilgin ‘in yönettiği Ay Yapım imzalı yerli dizi.

Konusu: Tüm dünyayı kasıp kavuran Call My Agent ın yerli versiyonu olan Menajerimi Ara dizisi ; birkaç işte çalıştıktan sonra sinema sektöründe kariyer yapmak için Antalya’dan İstanbul’a gelen Dicle ‘nin sektörde iş bulma çabaları, hayalleri, hayal kırıklıkları, ailevi sorunları ve bu sektördeki acımasız iş temposu arasındaki yoğun gelgitlerini anlatıyor…

Dizi Oyuncuları:

Canan Ergüder: Feris Hanım

Feris Hanım 30larında , mesleğinde çok başarılı olan, hırslı, dobra, çalışkan, güzel, zeki fakat yalnız bir kadındır.

Ahsen Eroğlu : Dicle

Dicle , her şeyden habersiz , hayallerini ve umutlarını yanına alıp İstanbul’a iş bulmak için gelmiştir.

Fatih Artman: Çınar

Çınar, EGO Ajans ın en iyi menajerlerinden biridir. Yumuşak kalpli, düşünceli bir yandan da umulmadık aksiliklerle boğuşan Çınar eğlenceli karakteri ile dizide önemli rollerden.

Deniz Can Aktaş – Barış

Barış, oyunculuğa yeni adım atmış, ilk projesiyle ciddi bir hayran kitlesine ulaşan yakışıklı genç bir oyuncudur. Meşhur olmanın hayatına kazandırdığı avantajları yaşarken ruhunun bir tarafı hala eski duygularını devam ettirecek, kafa karışıklıklarını ve yaşadığı diğer sorunları çözmek içinse Dicleyi sorun çözen asistan kız olarak çokça izleyeceğiz

Ayşenil Şamlıoğlu – Peride Hanım

Şirketin en eski menajerlerinden olan Peride Hanım, Yeşilçam oyuncularına gelen projelerden sorumludur. Yeşilçam oyuncularına çok az rol geldiği için kendisinin işleri bu aralar artık hiç yoğun değildir. Dizide buna yer yer vurgu yapılıyor.

Baraş Falay – Kıraç

Kıraç , EGO Ajans ın tabiri caizse en duygusuz menajeridir. Her durum ve koşulda tek dinlediği şey mantığı ve mesleki menfaatidir. Oyuncularına en iyi rolü kapmak için her yolu deneyebilir. Sevgisini sadece eşine ve üvey kızına ayıran Kıraç ın geçmişte bıraktığını sandığı gerçekleri ortaya çıkmaya başlayacak ve Kıraç ın farklı yönlerinin ortaya çıkışını izleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir