Mutluluğun Sırrı Ay Burcu

Ay Burcu Nedir ? Ay burcu doğduğunuzda ayın konumuna göre hesaplanan burçtur. Ay burcu ne kadar rahat bir konumdaysa o kadar rahat bir yaşama sahip olabileceğimizi simgeler, kısaca Ay burcu Mutluluğun Sırrı dır.

Ay Burcumuzu Hesaplıyoruz

Bu Tabloda Doğum Tarihinize Denk Gelen Burcu Bulun.
Bu Tabloda İse Doğum Tarihinize Denk Gelen Sayıyı Bulun.
Ay Burcu Hesaplamada Son Aşamamız:

Şimdi de İlk Tabloda Doğum Yılınıza Denk Gelen Burcu Bu Tabloda Bularak, İkinci Tabloda Doğum Gününüze Denk Gelen Eklenecek Değer Kadar Sıra Sıra Sayın. Mesela 1.tabloda burcunuz yay çıktı diyelim, eklenecek değer ise 3 çıkmış olsun. O zaman Yay dan 3 sıra aşağı gittiğimizde Ay burcumuz Balık çıkacak.

Ay Yengeç burcunda yöneticisidir burada rahat bir konumdadır, boğa burcunda yükselir. Oğlak burcunda zararlı ve akrep burcunda düşüktür.

Ay burcunuz Boğa, Aslan, Yengeç, Yay burcunda konumlandıysa kendinizle barışık, kendi başına keyifli zaman geçirmeyi bilen, mutlu bir insan olma ihtimaliniz yüksek.

Ay burcu ve mutluluk ilişkisi

Rahat konumlardaki ay burcu kendisiyle barışık, çevresiyle sorunları olmayan, kendi iç dünyasında birçok şeyi aşmış insanları temsil eder.

Mutluluğumuzu ve neşemizi temsil eden ay burcu, korkularımızı ve bilinçaltı duyguları da ifade eder.

Korkularımızla yüzleşip bilinçaltımızdan gelen konuları kabullenir şekilde mücadele etme gücümüzü ortaya çıkarırsak ay burcunun olumsuz konumlardaki etkilerini azaltabiliriz.

Ay burcu genelde duygularla ilişkilendirilir ancak sağlığın da simgesidir. Bununla birlikte finans için yardımcı bir gösterge durumundadır.

Dişil olarak tanımlanan Ay, nasıl bir anneye sahip olduğumuzu , anne ile olan iletişim durumunu ve 0-6 yaş arasındaki aile durumumuzu da simgeler.

Ay Burcu Önemi

Güneş, yükselen ve ay burçlarının kombinasyonu bir insanı tanımak için en önemli üçlüdür. Güneş bizim dışarı yansıttığımız yönümüz iken Ay burcu çevremize yansıtmadığımız gizli tarafımızı temsil eder. O yüzden Ay burcunuzu öğrenip kendi iç dünyanızı keşfedin.

Bi sonraki yazımızda Ay burcunun burçlara etkilerini inceleyeceğiz.

Astrolojiye dair tüm yazılarımız için tıklayın.

En popüler astroloji sayfasından, google çeviri ile çok şey öğrenebilirsiniz tavsiyemiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir