Ücretsiz 5 wordpress blog sitesi 2020

Digitalleşmenin artan hızı sayesinde internet dünyasındaki yazılımlar da çok hızlı değişiyor vegelişiyor. Eskiden bir blog sitesi açmak için ciddi kod bilgisine ihtiyacınız varken şimdi hiçbir kod bilgisine sahip olmadan mükemmel görünümlü blog siteleri açabilirsiniz. Sizin için en iyilerden ücretsiz 5 wordpress blog sitesi 2020 listesi oluşturduk!

1) COLOR BLOG wordpress teması

Bu tema blog sayfalarınız için birçok işlemi eklentileri sayesinde çözüyor. Slayt sistemi, yazılar için farklı dizilim önerileri, yorumlar, puanlama sistemi gibi birçok işlev sizi memnun edecek. Bu temayı seçince demosunu import etmeyi unutmayın!

2) OCIUS blog sitesi

3 farklı demosu bulunan Ocius temasının ücretsiz sürümlerinin yanında premium tema seçenekleri de bulunmakta. Sade, şık ve düzen arayanlar için ideal.

3)OPUS BLOG wordpress tema

Standart 5 adet ücretsiz ,4 adet ücretli demosu bulunan Opus Blog ‘da bence en iyi işlevli tercih default olan demoları. Tam sayfa slayt, düzenli paylaşım listeleri, yazar köşesi ve buz mavisi & beyaz renkli teması ileblog sayfası için iyi bir alternatif.

4)BLOG PRIME

Moda, gezgin temalı kişisel blog sayfaları için bir başka önerim Blog Prime. Ücretsiz sürümü sizin işinize hayli yarayacaktır.

5) CALI

Bu alanda yeni yeni yazılar eklemeye başlamış olsak da diğer wordpress yazılarımızı buradan takip edebilirsiniz.

Önerilerimi beğendiyseniz yorum bırakmayı unutmayın…

1 thought on “Ücretsiz 5 wordpress blog sitesi 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir